Українська естрада другої половини ХХ – початку ХХІ століття: 17 комментариев

 1. Олександр Баляс

  Доброго дня, В*ячеславе. На мою думку, Ви підготували дійсно найкращу презентацію з усіх, які я бачив на цьому сайті (це суто моя суб*єктивна думка). Вона охопила величезний період і якомога повніше описала всі ключові моменту розвитку української естради. Шкода, що на цьому сайті немає можливості додавати музичні композиції, які б доповнили дану тематику. Яка музика вам більш до вподоби, нашої естради чи закордонної і чому?

  1. Вячеслав Костюк Автор записи

   Не очікував такої високої оцінки, дякую. Маю надію, що Ви не помиляєтесь)
   Зрозуміло, що закордонна естрада набагато численніша за обсягом виконавців та різноманітністю композицій. Тому й серед моїх улюблених треків більше зарубіжних. Але українські музичні надбання для мене цінніші та є справжнім предметом для гордості.
   Дякую за цікаве питання.

 2. Олександр Травєніков

  Дякую за цікаву та легку для сприйняття презентацію. Різнобічно описуються зміни популярності жанрів з часом, інформативно доповідається про основних діячів української естради.
  Яка Ваша загальна оцінка сучасної української естради? Чи не здається Вам, що на сьогоднішній день вона переповнена одноманітними поп-виконавцями, чия музика розрахована в основному на невибагливу широку аудиторію?

  1. Вячеслав Костюк Автор записи

   Дуже приємно читати такий позитивний відгук.
   Я оцінюю нашу естраду як молоду та перспективну. Якщо чесно, то я на таких одноманітних виконавців навіть не звертаю уваги. На цьому обговорені я вже перерахував тих, хто мені імпонує (хоча ще далеко не всіх). Але всеодно хочеться, щоб таких представників нашої естради було більше. Дійсно в небагатьох можна відзначити наявність оригінальності та харизматичності. Також не в усіх жанрах я можу назвати українських виконавців, що мені імпонують. Маю надію, що ситуація виправиться.
   Дякую за поставлене питання.

Добавить комментарий