Он-лайн конференція

Конференція відбудеться 23 листопада –7 грудня 2015 р.

image_galleryМатеріали ІІІ Університетської студентської науково-практичної інтернет-конференції «КУЛЬТУРА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ: ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ» (2015 р.)

Секції конференції

Щоб взяти  участь в online-конференції необхідно було до 16.11.2015 зареєструватися за формою. Реєстрацію для авторів матеріалів — ЗАВЕРШЕНО.

Для участі в обговорені матеріалів інтернет-конференції необхідно було до 21 листопада 2015 р. зареєструватися за формою.  Реєстрацію для участників — ЗАВЕРШЕНО

Участь в інтернет-конференції:

1. Реєстрація участників та авторів

2. 23 листопада 2015 Вам буде відкито доступ до коментування матеріалів конференції (логін та пароль Ви вказуєте при реєстації) —  ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

! Якщо з 23.11.2015 логін та пароль не працюють — скористайтесь зворотнім зв’язком.

Ваше ім'я (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Повідомлення

3. Ознайомитись з матеріалами конференції.

4. Щоб прокоментувати поданий матеріал або поставити питання автору – скористайтесь посиланням  “Додати коментар”. В  темі якого обов’язково вкажіть  — “Запитання”, “Відповідь на запитання”, “Коментар до тези (презентації)” .

5. Авторам тез та презентацій необхідноо обв’язково відповідати на усі питання або підключатися до обговорення теми.

Після завершення конференції будуть оприлюдненні найцікавіші доповіді та найактивніші учасники інтернет конференції.

Бажаємо успіхів!!!

 Забороняється:

· Використовувати цитати  публікацій без посилань.

· Робити коментарі, що не стосуються теми доповіді, що ображають гідність автора тощо; робити неаргументовані зауваження

· Використовувати сайт конференції для ведення бесід, що не стосуються теми конференції, що розпалюють ворожнечу тощо.

Програма роботи конференції передбачає секційні засідання.

Робоча мова конференції: українська.

deloproizvodstvo_archiv

Архив інтернет-конференції 2014 р.

Он-лайн конференція: 9 комментариев

 1. IgorSH

  Є зауваження щодо оформлення тем конференції. Матеріали конференції записані не по темам, а по прізвищам доповідачів, що є дуже незручним, оскільки доводиться просто перебирати сторінки одна за одною, доки не знайдеш тему, що зацікавила тебе під час доповіді.
  Загалом було піднято багато цікавих питань. Шкода, що не всі доповідачі встигли виступити.

 2. Влад Фатенко

  Погоджуюсь з Ігорем, знаходити цікаві для тебе теми дійсно не зручно. А взагалі приємно, що конференція тепер має свій сайт, не зважаючи на те, що він потребує доробки.

 3. Рон Фрідман

  На жаль,відсутній обернений зв’язок.Коли залишаєш коментарі про роботу учасника,то система ніяк не реагує на це.Наприклад,якщо я залишив 10 коментарів під різними роботами,то в мене немає можливості дізнатись,чи отримав я відповідь на свої питання.Єдиний спосіб-це знов перевірити всі 10 робіт забирає багато часу.Аналогічна проблема з сповіщеннями ,коли мені хтось залишив коментар.

Добавить комментарий